העלמת קמטים

הקמטים, נחלתם של האוכלוסייה המבוגרת, אינם כאבן שאין לה הופכין.

על מספר דרכים נפוצות להעלמת קמטים, כאן לפניכם

קמטים- למה?

באמצעות שרירי הפנים אנו יכולים להביע רגשות הבאות לידי ביטוי בהבעות פנים שונות, וללא שרירים אלה, לפנינו לא הייתה היכולת להביע הבעות שונות בהתאם למצב או סיטואציה כל שהיא.

מלבד היתרון הגדול של שרירים אלה, יש בהם גם חיסרון, והוא- כאשר הם מתכווצים, מתחילים להתפתח קמטים שבגיל צעיר ניתן להבחין בהם רק כאשר השריר מתכווץ, ומיד בתום הכיווץ מראה העור חוזר להיות ישר חלק. אך עם התקדמות שנותיו של האדם, העור אינו נראה מתוח וחלק כאשר שרירי ההבעה רפויים, וכך ניתן לראות קמטים על עור הפנים. 

הקמטים מהווים מטרד אסתטי עבור רבים ואף עלולים לפגום במידת ביטחוננו העצמי ובדימוי העצמי שלנו, וכאן נכנס לתמונה טיפול העלמת קמטים. הטיפול, מאפשר לשמור על גיל צעיר גם במראה ולא רק בנפש ותורם רבות להערכה העצמית שלנו כלפי עצמינו ומראה פנינו. 

הערכה עצמית גבוהה חשובה מאוד לכל אדם ולה יכולת תרומה משמעותית לתחושת הסיפוק שאדם יפיק ממעשיו ואף למידת ההצלחה של פעולותיו. 

שיטות הטיפול

חומצה היאלורונית

החומצה היאלורונית אינה חומר כימי או חיצוני, אלא טבעי ואף מצוי בגופנו מאז ומתמיד. תפקידה של חומצה זו הוא למנוע יובש של העור ולהעניק לו אלסטיות. עם התקדמות גילו של האדם, כמות החומצה בגוף פוחתת, מה שמוביל לעור יבש וחסר גמישות.

באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית, ניתן להחליק קמטים באופן מיידי ולהביא להיעלמותם, גם של כאלה המוגדרים כעמוקים. 

השפעת הטיפול נמשכת בין שישה לשמונה חודשים, כאשר חזרה על התהליך מבטיחה את שימור תוצאותיו והנראה ממראה צעיר יותר על אף הגיל המתקדם. 

בוטוקס

גם הבוטוקס, מהווה חומר טבעי המסייע בהעלמת קמטים במקומות רבים: בין הגבות, כף הרגל ואף קמטים שנוצרו כתוצאה מעישון. הטיפול בו אורך זמן קצר העומד על 20 דקות, כאשר כבר לאחר כמה ימים ניתן להבחין בתוצאה מדהימה העשויה להימשך בין ארבעה לשישה חודשים. עם חזרה על התהליך, תוכלו להמשיך להנות ממראה חלק וצעיר תוך שמירה על מראה טבעי כיאה לרפואה אסתטית.  

לייזר

פילינג לייזר מהווה שיטת טיפול יעילה ושכיחה, ומתבצעת על ידי מכשירי לייזר שונים להם יכולת העלמת קמטים במקומות שונים בפנים. 

באמצעות טיפול בלייזר מוסרת שכבת העור העליונה והמקומטת, כך שנחשפת שכבת העור התחתונה, החדשה ובעיקר- חלקה.